„Paczuszka dla maluszka”

Nasze Przedszkole wzięło udział w bożonarodzeniowej akcji „Paczuszka dla maluszka”organizowaną przez Fundację Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji.

Dzięki darczyńcom z naszego przedszkola udało się uzbierać mydła, proszki i płyny do prania dla dzieci, szampony, oliwki, pieluchy i żywność. Wszystkie podarki zostały wysłane do Stowarzyszenia Opieki Hospicyjnej Ziemi Częstochowskiej ul. Krakowska 45 A, 42-202 Częstochowa.

Koordynatorami akcji w naszym przedszkolu były Panie: mgra Marta Mielczarek i mgr Agnieszka Szczepańczyk.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji.