WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2018/2019

witamy

 

Serdecznie witamy kochane dzieci i ich rodziców na progu nowego roku szkolnego 2018/2019.
Z zapasem sił i bagażem wakacyjnych przeżyć i masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy.

Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie.

Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola.

Zaczynamy 3 września 2018r (tj. poniedziałek).

Poniżej znajdą Państwo ważne informacje pomocne w przygotowaniu do tego wydarzenia.

Każdy przedszkolak 3 września przynosi kapcie na zmianę (dzieci 3-letnie podpisane) oraz ubrania na ewentualne przebranie do pozostawienia w szatni (koszulkę, spodenki, majtki, skarpetki) oraz podpisany ręcznik.
Bardzo prosimy Rodziców wszystkich przedszkolaków o wstrzymanie się z zakupami materiałów plastycznych dla dzieci. Kwestia wyprawki będzie poruszona na pierwszym zebraniu, które odbędzie się 10 września 2018 o godz. 16.00.

Listy dzieci będą wywieszone w przedszkolu w dniu 28.08.2018.