Grupa „Zajączki” – Agrogospodarstwo „Pod Skałką”

W dniu 8 października grupa „Zajączki” wraz z grupą „Żabki” wybrały się na wycieczkę do Agrogospodarstwa „Pod Skałką” w Przybynowie. Przedszkolaki w trakcie pobytu w Przybynowie miały możliwość uczestnictwa w prelekcji o kosmosie i w związku z tę tematyką w czasie warsztatów plastycznych tworzyły własne planety. Podczas wycieczki dzieci zwiedzały Zwierzyniec w którym zamieszkują owce, osiołki, kozy, kucyki a także lamy. Miały również możliwość odbyć podróż w czasie i zwiedzić Skansen Wsi Jurajskiej który przedstawia fragment dawnej polskiej wsi, w której zachowały się naczynia i sprzęty z których korzystano w codziennym życiu. Na koniec nasze przedszkolaki wybrały się na godzinną przejażdżkę Kolejką „Jurajskim Ekspresem”, gdzie miały możliwość podróżowania po pięknych okolicach Agroskałki.