Grupa „Krasnoludki” – Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu. Na balu pojawiły się kotki, tygryski, księżniczki, wróżki, rycerze, policjanci, Spider-Many, Batmany i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów i konkurencji w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze o którą zadbały Nasze wspaniałe Panie. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.