WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2017/2018.

Serdecznie witamy kochane dzieci i ich rodziców na progu nowego roku szkolnego 2017/2018.
Z zapasem sił i bagażem wakacyjnych przeżyć i masą ciekawych pomysłów ruszamy do pracy.

Szczególnie ciepło witamy dzieci i rodziców po raz pierwszy przybywających do naszego przedszkola. Jesteśmy przekonani, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy w ciągu całego roku  samych pogodnych dni, nowych przyjaźni oraz radości we wspólnej zabawie.

Rodziców zapraszamy do współpracy i zaangażowania w życie przedszkola.

Zaczynamy 1 września 2017r (tj. piątek).

 

Poniżej znajdą Państwo ważne informacje pomocne w przygotowaniu do tego wydarzenia.

  • Każdy przedszkolak 1 września przynosi kapcie na zmianę (dzieci 3-letnie podpisane) oraz ubrania na ewentualne przebranie do pozostawienia w szatni (koszulkę, spodenki, majtki, skarpetki) oraz podpisany ręcznik.
  • Bardzo prosimy Rodziców wszystkich przedszkolaków o wstrzymanie się z zakupami materiałów plastycznych dla dzieci. Kwestia wyprawki będzie poruszona na pierwszym zebraniu, które odbędzie się na początku  września.