VII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 9 czerwca w naszym przedszkolu odbył się VII Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków zorganizowany pod patronatem Burmistrza Miasta Myszkowa. w Turnieju wzięło udział 5 drużyn z myszkowskich przedszkoli: P-1, P-2, P-3, P-5, P-6. Nasi mali piłkarze dostarczyli nam mnóstwo emocji, oraz zaprezentowali sportową postawę.Wszystkie drużyny grały na wysokim poziomie. Nad porządkiem Turnieju czuwał trener i sędzia Pan Maciej Maślankiewicz, oraz szanowne jury w składzie: Burmistrz Miasta Myszkowa Pan Włodzimierz Żak, Pani Iwona Warmuz – dyrektor P-2, Pani Lidia Szewczyk oraz Pani Teresa Woźniak. Podczas meczu wystąpiła grupa taneczna dziewczynek z grup: „Motylki” i „Żabki”. Na podium stanęły następujące drużyny: 3 miejsce – Przedszkole nr 3, 2 miejsce – Przedszkole nr 2, 1 miejsce – Przedszkole nr 5. Królem strzelców został Mikołaj Skipirzepa z Przedszkola nr 2. Wszyscy zawodnicy za udział w Turnieju otrzymali medale i dyplomy.

Dziękujemy za mecz pełen emocji i zapraszamy za rok!