„ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA „

Wszystkie dzieci kochają misie, to jedna z najbardziej znanych i lubionych zabawek. A kto z nas dorosłych nie wraca pamięciom do pierwszego ukochanego misia? od ponad 100 lat towarzyszy dzieciom na całym świecie. To z nim dzielą się radościami i smutkami, jemu powierzają największe tajemnice. On pocieszy, doda otuchy i do niego przytulają się zasypiając. Jest przyjacielem , który jest zawsze wtedy, kiedy go najbardziej potrzebują.

„DZIŚ W PRZEDSZKOLU JEST WESOŁO, MISIE Z NAMI TAŃCZĄ WKOŁO”

25 listopada 2015 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Misia. Dzieci przyniosły z domu swoją ulubioną maskotkę, zaprosiły je do gimnastyki, razem z nimi śpiewały piosenki, rysowały i bawiły się. Celem zajęć było przybliżenie dzieciom historii powstania pluszowego misia, przedstawienie różnych sylwetek misiów – bohaterów literackich, filmowych i muzycznych – Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Kolargola, zachęcenie do poszanowania zabawek oraz wdrażanie do wypowiedzi dzieci na bliski im temat.

Zabawa była znakomita, wszystkim dopisywał humor, nie brakowało także ochoty do pląsów – szkoda, że dzień minął tak szybko. Do domu dzieci zabrały wrażenia i kolorowanki o misiach.

VLUU L110 / Samsung L110
Grupa „Motylki”

 

Zdjęcie2171

grupa „Żabki”

 

Zdjęcie2172

grupa „Żabki”