PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 19 i 23 listopada 2015 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci z najmłodszych grup „Krasnoludki” i „Biedronki” zaprezentowały piękny program muzyczno-artystyczny. Następnie Maluszki złożyły uroczystą przysięgę – obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swoich pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Przysięgę złożyli również rodzice naszych najmłodszych podopiecznych, którzy uroczyście zobowiązali się bezgranicznie kochać i wspierać swoje pociechy na ich przedszkolnej drodze. Na zakończenie Pani dyrektor Iwona Warmuz za pomocą zaczarowanego ołówka uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały Dyplomy Przedszkolaka oraz Rożki Obfitości.  Po oficjalnej części dzieci i rodzice zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców, którym za pomoc wychowawczynie obu grup składają serdeczne podziękowania

VLUU L110 / Samsung L110
grupa „Biedronki”

VLUU L110 / Samsung L110

grupa „Biedronki”
VLUU L110 / Samsung L110
grupa „Krasnoludki”
VLUU L110 / Samsung L110
grupa „Biedronki”
VLUU L110 / Samsung L110
grupa „Biedronki”
VLUU L110 / Samsung L110
grupa „Krasnoludki”
VLUU L110 / Samsung L110
grupa „Krasnoludki”
VLUU L110 / Samsung L110
grupa „Krasnoludki”