KONKURS PLASTYCZNY „OWOCE I WARZYWA W UTWORACH JANA BRZECHWY I IZY SKABEK”

15 listopada br. w  w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „ Owoce i warzywa w utworach Jana Brzechwy i Izy Skabek”.  Konkurs został zorganizowany  na terenie naszego przedszkola przez Panią Barbarę Wierzbicką , Panią Agnieszkę Szczepańczyk i Panią Anetę Gocyła.  W konkursie wzięły udział dzieci z : Przedszkola Nr 1, Przedszkola Nr 2, Przedszkola Nr 3, Przedszkola Nr 4, Przedszkola Nr 5, oraz Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 7 oraz przy Szkole Podstawowej Nr 6.  Z zaproszenia skorzystała i zaszczyciła nas swoją obecnością Pani Iza Skabek, której bardzo dziękujemy za przybycie. Konkurs rozpoczął się wyborem jury,  w którym zasiadły: Pani Iza Skabek, Pani  Iwona Warmuz, oraz mama jednego  uczestników konkursu. Wprowadzeniem do konkursu był krótki występ dzieci z naszego przedszkola z grupy „Żabki” , które zaprezentowały utwory Pani Izy Skabek i Jana Brzechwy. Następnie Pani Iza Skabek przeczytała kilka wierszy swojego autorstwa. Po czym dzieci przystąpiły do swoich prac. W ciszy i z wielkim zaangażowaniem tworzyły swoje „dzieła”. Jury miało nie lada problem wybrać najlepsze prace i przyznać miejsca, gdyż każda z nich była wyjątkowa.