KIEŁBASKI INTEGRACYJNE Z RODZICAMI W GRUPIE „ŻABKI”

18.10.2017 dzieci z grupy „Żabki”  spędziły miło czas w gronie Rodziców, młodszego rodzeństwa i swoich Pań przy zabawie integracyjnej i kiełbaskach. Wspólne zabawy takie jak gra w piłkę z rodzicami  sprawiły dzieciom mnóstwo radości . Kiełbaski dzieci zjadły z wielkim smakiem, nawet niejadkom zdarzały się dokładki. To tylko niektóre atrakcje ze wspólnego  spotkania. Tak naprawdę chodziło o integrację dzieci i rodziców i czas spędzony na wspólnej zabawie.  Podczas takich spotkań mamy możliwość przełamywania  barier między przedszkolem a rodzicami oraz wzbogacenia  informacji o naszych wychowankach.

Dzieci zmęczone ale bardzo zadowolone wróciły do domów. Wszystkim bardzo miło i szybko upłynął czas zabawy – na pamiątkę pozostały zdjęcia i wspomnienia oraz notka na naszej stronie internetowej:) Wychowawczynie grupy składają serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom, którzy tak wspaniale zaangażowali się w przygotowanie spotkania oraz za obecność 🙂