FESTYN RODZINNY

Dnia 4 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny.  Przybyło mnóstwo gości, a na dzieci i rodziców czekało wiele atrakcji. W przedszkolu znajdowały się różnorodne stoiska:kawiarenka, w której można było zakupić przepyszne ciasta , grill , dzięki któremu można było zjeść pieczonki , kiełbaskę , czy kaszankę. Rodzice wraz z dziećmi mogli wziąć udział w loterii fantowej, w której każdy los był wygrany. Dzieci mogły korzystać z profesjonalnego malowania twarzy , wykonać tatuaż i cieszyć się pięknym bajkowym wyglądem.  Towarzyszyły nam dmuchane zamki , dzięki którym dzieci czerpały wiele radości. W dniu festynu przybyli goście Pan Burmistrz Miasta Włodzimierz Żak , Pani v- ce Burmistrz Iwona Franelak , którzy oficjalnie wręczyli nam piłkę nożną do rozgrywek , które miały miejsce 9 czerwca w naszym przedszkolu. Każda z grup przedszkolnych prezentowała swoje umiejętności tańcząc sportowe tańce. Zagościły również zespoły z Miejskiego Domu Kultury. Festyn rodzinny przebiegał w miłej atmosferze zabawy i radości. Pani Dyrektor  serdecznie dziękuje wszystkim Paniom z przedszkola, rodzicom i dzieciom za wkład i zaangażowanie w przygotowanie festynu.