DZIEŃ MAMY I TATY

W naszym przedszkolu odbyły się niezwykłe uroczystości. Wspaniałymi gośćmi byli Rodzice, dla których nasze dzielne przedszkolaki przygotowały pod opieką swoich kochanych wychowawczyń piękną niespodziankę, wyjątkowe artystyczne występy. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez, bo która Mama i który Tata je powstrzyma, gdy usłyszy takie słowa. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki.  Wspólna zabawa to kolejne atrakcje obchodów „Dnia Mamy i Taty” w naszym przedszkolu.  Uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.