DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni, w których obdarzani są oni szczególnymi dowodami miłości.

W styczniu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci wraz z wychowawczyniami zaprosiły swoich dziadków na uroczystość z okazji tego święta.

Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. W taki sposób najpiękniej potrafią powiedzieć Babciom i Dziadkom jak bardzo ich kochają. Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie.

Na zakończenie dzieci pięknie odśpiewały STO LAT oraz wręczyły laurki i upominki swoim Dziadkom, oraz zaprosiły na słodki poczęstunek i wspólną zabawę przy muzyce. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.