DBAMY O ŚRODOWISKO

16.09.2016 dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w akcji „Sprzątanie Świata” . Tego dnia w przedszkolu  zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o nasze środowisko. Nauczycielki szczególną uwagę dzieci zwróciły na segregowanie śmieci. Dzieci z zainteresowaniem i chęcią brały udział w zajęciach. Jednak główną atrakcją tego dnia było sprzątanie „Naszej Ziemi” nad którym cały czas czuwały nauczycielki dbając o bezpieczeństwo przedszkolaków. Wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki i worki na śmieci. Dzieci bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonały swoje zadanie. Wszystkie zapełnione worki włożyły do kosza. Od dziś będą pamiętały, że należy dbać i szanować naszą przyrodę.