BAL KARNAWAŁOWY 2017

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego czasu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczając im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas…

W dniu 24.02.2017 w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, pszczółki, biedronki, rycerzy, piratów, policjantów, Spidermana, Batmana. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Ale również panie z naszego przedszkola zaskoczyły dzieci . Jak co roku zgodnie z naszą tradycją przygotowały dla dzieci inscenizację bajki. Tym razem była to bajka pt. „Kopciuszek”. Przedstawienie to było przerwą i chwilą odpoczynku w wesołej zabawie przy muzyce. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.